Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Uyumadan önce yapılması gereken 5 şey

Kaan Gümüş
Kaan Gümüş - Kişişel Web Bloğum

Uyumanın öncesi bitkinliği bahane edip kendimize dikkat etmiyoruz.Bu aslında bize zarar veriyor.Daha sağlıklı ve güzel hale gelebilmek için yapabileceğimiz şeyler var.

Uyumadan önce gözünüze krem sürmelisiniz:Gözler iyi bakılması gereken en önemli organlarımızdan biridir.Uyumadan önce yüzünüzü temizlediğiniz zaman peptit, antioksidan, kafein gibi çeşitli gözlerinizin nemlenmesine yardım edecek maddeler bulunduran göz kremleri uygulamalısınız.Bu sayede gözleriniz ile göz altı kısımlarınızdaki kırışıklıklar azalır ve daha sağlıklı hale gelir.

Mutlaka el kremi kullanın:Güzel eller her zaman değerlidir.Yatağa girmeden önce temizliğinize özen gösterip elinize krem uygulamalısınız.Bu şekilde elleriniz daha yumuşak ve güzel olur.Ayrıca uygulayacağınız krem az yağlı olmalı.

Ayaklarınıza krem sürüp çorap giyin:Kadınların en dikkat ettiği şeylerden biri de topuk çatlakları.Bu sebeple birçok kadın pediküre başvursa da uyumadan önce ayaklarınıza krem sürüp çorap giymek de oldukça katkı sağlayacaktır.Tıpkı bebek gibi güzel ayaklara sahip olunabilir.

Uyumadan önce makyajınızı silin:Üşenilen bir şey olsa da makyaj cildi bitkinleştirdiğinden ötürü mutlaka makyaj silinmelidir.Uyurken dinleniriz.Makyajın cildimizi yormasına izin vermemeliyiz.Bu şekilde cilt problemlerine yol açmamış oluruz.Cildin biraz da olsa rahatlaması için mutlaka uyumadan  evvel makyaj silinmelidir.

Tonik kullanın:Tonik,cildin pH dengesini korur.Bunun yanı sıra cilt bakterilere karşı kuvvetlenecek,pisliklerden temizlenmiş olacak.Tazelenen ve güzelleşen cildin bu farkı gözle görülür vaziyete gelecek.

Uyumadan önce yapılması gereken 5 şey
Sudenaz GümüşThis post first appeared on Bir Dakka, please read the originial post: here

Share the post

Uyumadan önce yapılması gereken 5 şey

×

Subscribe to Bir Dakka

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×