Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Clash Of Clans 4.Seviye Köy Düzeni

Kaan Gümüş
Kaan Gümüş - Kişişel Web Bloğum

Clash of clans 4.seviye köy düzeni‘ne geçmeden önce oyun hakkında genel bilgilendirme yapalım…

Son yıllarda birçok oyun severin ilgi ile takip ettiği ve oynadığı oyunların başında clash of clans oyunu geliyor. Clash of clans oyunu sadece mobil telefonlar üzerinden ve internet kanalı ile oynanan bir oyundur. Oyuna üye olunarak kullanıcı adı ve şifre belirlenmesi ile birlikte oyun severler kendilerine bir klan kuruyorlar. Kurulan klan içerisinde birçok seviyenin yükseltilmesi için iksir ve altın depolarının arttırılması gerekiyor. İksir ve altın seviyelerinin yükselmesi ile birlikte klan içerisinde merkez bina, kışla, savunma ve saldırı askerleri üretilebiliyor. Asker sayısı arttıkça da diğer klanlarla da savaşa girilebiliyor.

Clash of Clans Klanlar Arası Savaş

Oyun severler clash of clans oyununda kendi klanları ile başka klanlara karşı savaş yapmasını istediklerinde saldırı butonuna tıklayarak o an için oyunda online olmayan başka bir klan sahibinin klanına saldırı yapabiliyor. Çevrim içi olan oyun severlerin klanları saldırı ekranında görülmüyor. Klan savaşlarında saldırı yapan klan askerleri savunmayı % 50 oranında tahrip edebilirse oyunu kazanmış sayılıyor. Saldırılardaki en önemli etken saldırı esnasından saldırılan klandan alınacak olan altın ve iksir miktarlarıdır. Saldırı yapan klanın savaşı kazanması ile birlikte kazanacağı kupalar ile seviye atlamaları söz konusu oluyor.

Clash Of Clans Seviye Atlama

Oyun severler clash of clans oyununda gösterdikleri başarılara bağlı olarak bronz, gümüş ve altın seviyelerine yükselebiliyorlar. Başarısız olmaları durumunda da seviyeleri düşüyor. Oyun severler clash of clans oyunlarında başarı listelerinde kendilerini takip edebiliyorlar.

İlginizi Çekebilir :   Clash of clans 5. seviye köy düzeni

Clash Of Clans 4.Seviye Köy Düzeni

İlginizi Çekebilir :   Clash of clans köy düzeni - Clash of clans 6. seviye köy düzeni

Clash Of Clans 4.Seviye Köy Düzeni
Kaan GümüşThis post first appeared on Bir Dakka, please read the originial post: here

Share the post

Clash Of Clans 4.Seviye Köy Düzeni

×

Subscribe to Bir Dakka

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×