Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Vodafone Smart Ultra 7 Telefon İncelemesi

Birdakka.Net
Birdakka.Net - Bir dakikada bilgi

Vodafone hat sahiplerine özel Olarak üretilen ancak son zamanlarda diğer GSM operatör kullanıcılarının da tercih ettiği bir telefon olan Vodafone Smart Ultra 7 hakkında merak ettiğiniz teknik detayları sizlere açıklamak istiyoruz. 700 TL gibi düşük bir ücrete akıllı telefon almak isteyen kullanıcıların tercih etmesi gereken bir telefon olma özelliğini taşıyan Vodafone Smart Ultra 7’de bulunan ve kullanıcılar tarafından merak edilen birçok özellik hakkında detaylı bir inceleme yaptık.

Vodafone Smart Ultra 7 teknik özellikleri

Önceliklere sizlere bu telefonun boyutları hakkında bilgi verecek olduğumuz zaman telefonun boyutu 152.2 mm ebatlarında,  inceliği 8.68, genişliği ise 78.12 mm olarak tasarlanmıştır. Ağırlık olarak sadece 150 gr olan Vodafone Smart Ultra 7 şık bir tasarıma sahip olarak dikkat çekiyor.

Ekran boyutu olarak 5.5 inçlik ekran boyutunu tercih eden bu telefonda kullanılan ekran teknolojisi son zamanlarda oldukça popüler olan IPS LCD ekrandır. Ekranında bulunan piksel yoğunluğu ise 400 PPI değerine sahip olarak başarılı bir ekran çözünürlüğünü kullanıcılarına sunmaktadır.

Batarya konusunda başarılı özelikleri bir arada bulunduran bu telefonda 2960 mAh kapasitesine bulunan güç sayesinde telefon ile 2 G hızında 2 saat konuşma süresi bizleri beklemektedir.

Arka kamera da 13 MP çözünürlük sunan Vodafone Smart Ultra 7’nin ön kamerasında ise 5 MP çözünürlüğe sahip bir kamerası yer almaktadır.

16 GB dahili depolama alanı bunan ve Android işlemcisi setini kullanan telefonun kutusundan çıktığında Marshwallow işletim sistemi ile geldiğini açıklamak istiyorum. 8 çekirdekli işlemci tipi bulunan bu işlemci konusunda kullanıcılarına 1.8 Ghz kapasitesinde özelliği sunan telefonun fiyatına göre gayet başarılı bir model olması gerçekten başarıyı hak ettiğini göstermektedir.

Fiyat olarak uygun telefonlar arayan kullanıcıların uygun fiyata alacakları telefonların başında Vodafone Smart Ultra 7 gelebilir.

Vodafone Smart Ultra 7 Telefon İncelemesi
Kaan GümüşThis post first appeared on Bir Dakka, please read the originial post: here

Share the post

Vodafone Smart Ultra 7 Telefon İncelemesi

×

Subscribe to Bir Dakka

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×