Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Fatih Sultan Mehmet Hastanesi Randevu

Birdakka.Net
Birdakka.Net - Bir dakikada bilgi

Bu yazımızda Fatih Sultan Mehmet Hastanesi randevu nasıl alınır , tahlil sonuçları , web sitesi , adres bilgisi , telefon bilgisi , internetten randevu ve telefondan randevu nasıl alınır gibi sorularınızın yanıtları mevcuttur.

Sosyal devlet sistemi kapsamında faaliyetlerine 2005 yılından itibaren devlet kapsamında sürdüren Fatih Sultan Mehmet Hastanesi çeşitli servisleri, kaliteli personeli, geniş teknolojik imkanı sayesinde insanlar tarafından tercih edilen bir hastane olarak ön plana çıkmıştır. Bunun yanı sıra özellikle eğitim ve araştırma hastanesi olarak çalışmalarını sürdüren Fatih Sultan Mehmet Hastanesi İstanbul Ataşehir’de bulunan bir devlet hastanesidir.

Mevcut Servisler

Hastanede üç ana bilim dalı altında sağlık hizmeti verilir. Bu kapsamda Cerrahi Tıp alanında Anestezi, Radyoloji, Yoğun Bakım ünitesi, Jinekoloji, Onkoloji, Üroloji, Plastik Cerrahi, Ortopedi ve Travmatoloji, Kulak Burun Boğaz, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Göz Hastalıkları, Genel Cerrahi, Çocuk Cerrahisi, Beyin ve Sinir Cerrahisi ve Acil servis ile hizmet sunulur.

Dahili Tıp Bilimleri Kapsamında Hizmetler

Hastanede Aile hekimliği, cildiye, çocuk sağlığı, Enfeksiyon hastalıkları, Rehabilitasyon, Göğüs hastalıkları, Radyoloji, iç Hastalıkları, kardiyoloji, Nefroloji, nöroloji, Psikiyatri, Ramotoloji, Psikiyatri, Romatoloji, Psikolog ve Diyetisyen birimlerinde hizmet sunar.

Temel Tıp Bilimlerinde Hizmet

Hastane biyokimya, mikrobiyoloji ve Patoloji alanında hizmet verir. Özellikle birimlerden talep edilen tahliller kapsamında bu birim sürekli olarak hastanede 7/24 çalışma esasına göre çalışmalarını sürdürür.

Hizmet Talep Edilmesi

Genelde hastaneye başvuruda bulunmak isteyenler vatandaşların 182 numaralı numaradan randevu alabilir. Bunun için hastaların Fatih Sultan Mehmet Hastanesi Randevu sistemine giriş yaparak ya da günlük ayaktan randevu ile de muayene olabilme imkanına sahiptir. Hastane İstanbul Ataşehir ilçesinde bulunan İçerenköy mevkii de hizmetlerine devam ediyor.

Fatih Sultan Mehmet Hastanesi Bilgileri

Telefon numarası : (216) 578 30 00

Telefondan Randevu : 182

Adres : E-5 Karayolu Üzeri İçerenköy Ataşehir/istanbul, İstanbul

Web sitesi : www.fsmhastanesi.gov.tr

Tahlil sonuçları için tıklayın 

Google Haritalardan yol bilgisi için tıklayın

Fatih Sultan Mehmet Hastanesi İnternetten Randevu Alma

  • Öncelikle buraya tıklayarak internet randevu sitesine gidiyoruz.
  • Siteye girdikten sonra bizden T.C kimlik numarası , MHRS şifres ve sağ tarafında bulunan güvenlik kodunu girmemizi isteyecek . Eğer sizin MHRS şifreniz yok ise hemen alt kısımda bulunan E-devlet ile giriş butonuna tıklayarakta giriş yapabilirsiniz.
  • Bu bilgilerimizi doldurup giriş yaptıktan sonra bizden Randevu hakkında bilgiler isteyecektir.
  • 1.seçenekte randevuyu hangi tarihe almak istediğimizi seçiyoruz. Yalnız lütfen dikkatli olun seçerken dikkatli seçmeniz gerekiyo aksi taktirde yanlış alıp farklı günlerde gidebilirsiniz
  • 2.seçenekte il : İstanbul şeklinde seçiyoruz
  • 3.seçenekte İlçe : Bakırköy olarak seçiyoruz.
  • 4.seçenekte hangi klinik için randevu alacaksanız o kliniği seçmeniz gerekiyo.
  • Ve bu seçeneğide seçtikten sonra Muayene Yeri ve Hekim seçmemizi istiyecek . Bunlarıda seçip ” Randevu Al ” butonuna tıklayarak randevu işlemimizi tamamlıyoruz.

Fatih Sultan Mehmet Hastanesi Randevu
Kaan GümüşThis post first appeared on Bir Dakka, please read the originial post: here

Share the post

Fatih Sultan Mehmet Hastanesi Randevu

×

Subscribe to Bir Dakka

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×