Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Android virüs temizleme programları

Birdakka.Net
Birdakka.Net - Bir dakikada bilgi

Android cihazların virüse karşı çok iyi bir koruma sağladığını söyleyemeyiz. Bu cihazlara her türlü yoldan virüs bulaşabilir. Genellikle internet üzerinden bir şeyler indirmek isteyen kullanıcılar telefonlarına indirdiği bir takım virüsler yüzünden telefonlarını kullanamaz hale gelir ve bu virüsü temizlemek isterler. Çünkü artık telefonları donmaya başlar. Dolayısıyla bazı işlevlerini kaybetmeye ve can sıkıcı bir hal almaya başlar. Bunun üzerine kullanıcılar telefonlarının içindeki onlar için değerli olan verileri kaybetmeden telefonlarını virüsten arındırmak isterler. İlk başta telefonlarını fabrika ayarlarına döndürmek isteyen kullanıcılar bu işlemi yaptıktan sonra telefonundaki verileri kaybedeceğini anladıkları anda vazgeçerler. Gelişen teknoloji sayesinde telefondaki değerli verileri kaybetmeden bu virüslerden Telefonunuzu kurtarmak sizin için kolay ve zahmetsizce olacak.

Fabrika Ayarlarını Kullanmadan Android Telefonlardaki Virüsten Kurtulma Programları

Virüs programı kurmadan önce virüsün kaynağını bulmanız gerekir. Telefonunuza virüs bulaşmadan hemen önce indirdiğiniz programlara bir göz atın ve şüphelendiğiniz programları silin. Bu işlem sonrasında virüsün kaynağını temizlemek daha kolay olacaktır. Program temizliğinden sonra Android telefonunuza Play Store’dan antivirüs programı indirmelisiniz. Bu programlar telefonunuzdaki virüsleri hızlı ve kolay bir şekilde temizler ve telefonunuzu koruma altına alır. Bunun yanı sıra telefonunuza sadece bir tane virüs programı indirmelisiniz. Aksi takdirde virüs programları birbiriyle çakışacak ve işinize yaramayacaktır.

Android Virüs Temizleme Programları

Android için indirebileceğiniz güvenilir antivirüs programları; 360 Security, CM Security ve Avast Security programlarıdır. Bu programlar telefonunuzdaki virüsleri kolayca ve zahmetsizce temizler. Tercih ettiğiniz programı telefonunuza kurduktan sonra program üzerindeki fonksiyonlar ile telefonunuzu virüslerden arındırabilirsiniz. Bu programlar Android telefonunuzu virüsten temizlemekle kalmayacak, telefonunuzu olası virüslere karşı da koruyacaktır. Bu işlemler Android telefonunuzu fabrika ayarlarına döndürmeden virüslerden kurtulmanız için yeterli olacaktır. Artık telefonunuzu tüm işlevleriyle birlikte sorun yaşamadan rahat rahat kullanabileceksiniz.

Android virüs temizleme programları
Kaan GümüşThis post first appeared on Bir Dakka, please read the originial post: here

Share the post

Android virüs temizleme programları

×

Subscribe to Bir Dakka

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×