Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

PRAMOGAUTOJAI IŠBANDO: šuolis parašiutu

Su Domantu išvykome rankose turėdami čekį šokti kupolo tipo parašiutu. Visgi išklausę instruktažą pagalvojome, kad norime patirti kiek įmanoma daugiau adrenalino, tad pasirinkome tandeminį šuolį su instruktoriumi. Žinoma, dėl šio sprendimo tikrai nepasigailėjome. :)

Besiruošiant šokti parašiutu, nemeluosime, kojos šiek tiek drebėjo, tačiau trauktis nebeturėjome kur. Patyrę instruktoriai juokavo, bendravo, tad vienu metu net užsimiršome, kad netrukus šoksime iš trijų kilometrų aukščio! Pakilę su lėktuvu pro langus matėme tik tolstančią žemę ir artėjančius debesis, kas buvo tikrai labai įdomi patirtis.

Atėjo laikas šokti… Sunku apibūdinti tą jausmą, kai trisdešimt sekundžių krenti žemyn beveik 200 km/val. greičiu. Domantas juokavo, jog norėjo dar daugiau laisvojo kritimo, nes trisdešimt sekundžių, atrodo, prabėgo taip greit!

Išsiskleidus parašiutui jau galėjome šiek tiek atsipūsti. Įveikėm! Belieka mėgautis sklandymu danguje stebint žemę, kuri iš viršaus tarsi susiūta iš skirtingų spalvų lopinukų.

Rekomenduojame šią pramogą norintiems stiprių pojūčių, nes po šuolio emocijos tikrai užgniaužia kvapą. Ar dar kartą šoktume? Tik padėję kojas ant žemės, iš karto norėjome dar ir tikimės, kad pirmasis šuolis parašiutu buvo tik visko pradžia!

KAS: Tandeminis šuolis
KUR: Marijampolė (aps.)
KAM: Norintiems stiprių pojūčių!

Gabija ir Domantas

Watch this video on YouTube.



This post first appeared on Gera Dovana, please read the originial post: here

Share the post

PRAMOGAUTOJAI IŠBANDO: šuolis parašiutu

×

Subscribe to Gera Dovana

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×