Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Септември (Симитли) се завърна на победния път

Младите момчета от школата на отбора донесоха прекрасна победа за симитличани. Играчите на Спас Стоименов започнаха добре мача в Етрополе, срещу Чавдар, който завърши с победното 1:0.

Още в 10-та минута след центриране на Владимир Гогов от ъглов удар, топката се удари в гредата, а в добавката Любо Илиев пропусна да отбележи чисто положение. Домакините имаха ситуация за гол в 20-та минута, но Ивайло Иванов се намеси добре и изчисти топката. Попадението за отбора на Септември дойде веднага след това, след центриране на Асен Топузов, Лъчезар Дафков пое топката и отбеляза невероятен гол с пета в десния ъгъл на мрежата на противниците. До края на полувремето играта се съсредоточи в центъра на игрището.

В началото на второто полувреме според спортно-техническия екип на Септември, съдията спести дузпа за симитличани, след 100% нарушение срещу Кирил Николов. Въпреки това играта се запази в добрия тон, като футболистите на Септември се отбраняваха добре, без много опасности за вратаря, който се справи добре в срещата. Така, симитличани завършиха при резултат 1:0, което ги върна в играта и ги повежда отново по победния им път с младите си футболисти.

След края на срещата старши-треньорът Стоименов беше доволен от играта и заяви „ Тази среща и победата за нас са много важни. Ние постигнахме една психологическа победа, като започнахме да правим хубави крачки към изкачването ни по стълбичката в класирането“

Стартов състав Септември (Симитли): Иван Димитров, Методи Илиев, Асен Топузов, Любомир Илиев, Ивайло Иванов, Кирил Домозетски(Анатоли Лулейски), Кирил Николов(Веско Весков) , Божинов, Владимир Гогов, Кирил Георгиев(Христо Петров), Лъчезар Дафков

The post Септември (Симитли) се завърна на победния път appeared first on Blagoevgrad.eu.

This post first appeared on Blagoevgrad.eu – Новини Благоевгр, please read the originial post: here