Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Септември (Симитли) загуби с 0:2 от Хебър (Пазарджик)

Септември (Симитли) и Хебър (Пазарджик) играха оспорван мач във втори кръг от югозападната трета лига. Мачът бе на стадион „Септември“ в Симитли, а играчите на Септември (Симитли) за втори пореден път сами изпуснаха победата. С 0:2 загубиха футболистите на Септември.

През първото полувреме играчите на Септември играха сравнително силно. Ситуациите пред вратата на противника не бяха много, но пропуски имаше. В края на първото полувреме, Хебър остана с човек по- малко, като съдията отстрани вратаря на гостите. Втората част на мача, ситуации не липсваха също, но късметът изневери на отбора. В 70-та минута Хебър отбелязаха за 1:0. Второто попадение в мача дойде в до75-та минута след дузпа, което сложи и край на срещата.

Въпреки изпуснатия мач и загубата Спас Стоименов беше доволен от отбора си и играта на своите футболисти : „Добър мач за нашия отбор според мен. Отново при 0: 0 имахме чиста ситуация на Илиан Христов, която той не успя да вкара и дузпа, която предреши мача. Според мен Любомир Илиев игра с топката, но не смятам да се оправдаваме за грешките си. Можехме да поведем и да бием. Те имаха една ситуация и отбелязаха. Не искам да се оправдаваме, доволен съм, ние ще продължаваме да работим“, каза старши-треньорът Стоименов

Стартов състав Септември (Симитли): Илиян Узунов, Ивайло Иванов, Методи Илиев, Асен Топузов, Любомир Илиев(Христо Петров), Кирил Домозетски(Тихомир Костурков), Кирил Николов , Владимир Гогов(Веско Весков), Илиан Христов, Ибрахим Алим, Анатоли Лулейски

The post Септември (Симитли) загуби с 0:2 от Хебър (Пазарджик) appeared first on Blagoevgrad.eu.

This post first appeared on Blagoevgrad.eu – Новини Благоевгр, please read the originial post: here