Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Септември надви Марек у дома

Септември (Симитли) победи Марек (Дупница) в приятелска среща, играна на стадиона в Симитли събота сутрин. Проверката завърши при резултат 1:0 за домакините, които изиграха полезна контрола.През първото полувреме Септември (Симитли) имаше няколко положения, но пропускаше. До почивката и двата отбора не успеха да си отбележат гол, но направиха много изводи за играта си.

Втората част започна доста убедително за симитличани, а старши-треньорът Спас Стоименов не промени целия си състав веднага. Поетапно сменяваше уморените футболисти. На полувремето влязоха на мястото  на капитана Анатили Лулейски – Борислав Хазуров, на мястото на Лъчезар Дафков- Тихомир Костурков и на мястото на  Кирил Домозетски- Кирил Николов. След това на мястото на Асен Топузов в игра влезе Миле Денковски, на Вакадинов- Методи Илиев. Борис Божинов замени Владимир Гогов. Ибрахим Алим застана на позицията на Илиан Христов, Христо Петров бе сменен от Веско Весков. Единственото попадения дойде след подаване на Кирил Николов, което намери Борислав Хазуров и с глава той отбеляза победния гол. 1:0  направи Хазуров и донесе победата за Септември в контролната среща.

След срещата старши-треньорът Спас Стоименов отбеляза: „Добро първо полувреме, втората част бяхме много по-тежки и тромави, победихме минимално. Контролата беше много полезна за нашия отбор, видяхме много моменти, които да променим в играта си. Да се надяваме, че след последната контрола другата седмица ще сме готови за първенството“.

Състав Първо полувреме: Васил Христов, Ивайло Иванов, Асен Топузов, Любомир Илиев, Борислав Вакадинов, Кирил Домозетски, Владимир Гогов, Илиан Христов, Христо Петров, Лъчезар Дафков, Анатоли Лулейски

The post Септември надви Марек у дома appeared first on Blagoevgrad.eu.

This post first appeared on Blagoevgrad.eu – Новини Благоевгр, please read the originial post: here