Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Септември и Банско с полезна контрола, симитличани губят с 0:2

Проверката бе играна на стадиона в село Крупник, а Септември (Симитли) изгуби с 0:2.Старши-треньорът на Септември Спас Стоименов отбеляза, че контролата е била полезна за неговия тим, въпреки загубата.

През първото полувреме  пред отборът на Септември почти нямаше положение, а играта бе изнесена в тяхната половина.

На полувремето на мястото на Тунтев в игра за Септември влезе Борис Божинов. В 60-тата минута Стоименов избра да замени доста от играчите като на мястото на Лулейски в игра влезе Дафков, вратарят Узунов също бе заменен от Христов. Везаров замени Весков, а Карадаков застана на позицията на Костурков.

В 70-тата минута пред отбора на Банско се отвори отлична възможност за гол, която бе реализирана от Креболиев за 0:1. Много бързо след първото попадение за банскалии бе отсъдена дузпа и резултатът стана 0:2.

Йоан Петров бе заменен от Росен Богоев. Дузпа бе отсъдена и за отбора на Септември, която обаче Илиян Христов пропусна да отбележи. Резултатът остана 0:2.

„Полезна контрола. За съжаление имаме 6 основни играчи, от които отборът не може да се възползва. Хазуров, Домозетски, Алим, Божинов са основни играчи, от които имат оплаквания и не можем да пуснем в игра на  този етап. Това повлия на днешния резултат със сигурност“, каза Стоименов

Стартов състав Септември (Симитли): Илиян Узунов, Антонио Кирилов, Ивайло Иванов, Йоан Петров, Анатоли Лулейски, Асен Топузов, Евгени Тунтев, Методи Илиев, Илиян Христов, Веско Весков, Тихомир Костурков

The post Септември и Банско с полезна контрола, симитличани губят с 0:2 appeared first on Blagoevgrad.eu.

This post first appeared on Blagoevgrad.eu – Новини Благоевгр, please read the originial post: here