Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Пирин започна с равенство срещу Струмска слава

снимка: ОФК Пирин

ОФК Пирин Благоевград започна с равенство 2:2 срещу Струмска слава Радомир, серията от контролни срещи, по време на лятната подготовка. На терена на тренировъчната база в село Рилци домакините започнаха в малко експериментален състав, като Радуканов заложи на футболисти играли по- рядко през пролетта и на юноши, които тренират с първия отбор.

Гостите пък влязоха по- добре в мача и логично стигнаха първи до гол. При едно безобидно центриране, вратаря Ганев и Божинов не се разбраха и последния си вкара нелеп автогол. Преди това двойно разиграване между Траянов и Христов, завърши с го на послединя, но той бе отмене поради засада. Иво Стефанов от Струмска слава пък нацели гредата до Ганев. Селд почивката Радуканов пусна нови 10 състезатели, което повлия на играта на отбора.

В 58- та минута Костов бе близо до гол но не успя в завършващата фаза. Малко по- късно реферът Ангел Ангелов подмина нарушение срещу футболист на Пирин, а при контраатаката гостите вкараха втори гол. Негов автор бе Стоян Георгиев, а за реплика Румен Сандев получи директен червен картон. Все пак домакините натиснаха и Костов намали на 1:2, а минута по- късно за нарушение срещу Александър Башлиев, съдията даде дузпа, която Дани Малденов превърна в гол.

До края на мача Костов начели гредата, след изпълнение на фаул, а Тони Костадинов получи поздравления за 35- тия си рожден ден. Дебют за Пирин записаха Божидар Васев и Анди Рения. След края на мача Радуканов призна, че не се е получила играта на тима в по- голямата част от мача, но изрази увереност, че по време на лагера в Банско нещата ще се променят.

ПИРИН: Ганев, Божинов, Ничев, Митев, Топузов, Траянов, Бояджиев, Иванов, Рения, Суда, Христов/ Кр. Костов, Сандев, Николов, Попев, Башлиев, Костадинов, Васев, Благов, Младенов, Ст. Костов, Макенджиев/

The post Пирин започна с равенство срещу Струмска слава appeared first on Blagoevgrad.eu.

This post first appeared on Blagoevgrad.eu – Новини Благоевгр, please read the originial post: here