Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Септември (Симитли) с класическа победа над Чепинец (Велинград)

Септември (Симитли) победи Чепинец (Велинград) с много мъжка и издръжлива игра. С класическото 3:0 момчетата на Спас Стоименов постигнаха поредната победа в пролетния дял на Югозападната трета лига. Множество пропуски през първата част и реализиране на красиви положения през второто полувреме добавиха три точки в актива на Септември (Симитли).

Първото полувреме започна с абсурдни съдийски отсъждания, като още в 5-тата минута на мача бе отменен гол на Анатоли Лулейски, това доведе до по- груба и изнервена игра от страна и на двата отбора. Един от множеството пропуски на симитличани беше в 28-мата минута, когато топката удари горната греда на вратата на гостите, в 30-тата минута Хазуров се откъсна, но би топката във вратаря на Чепинец. До края на полувремето за отбора на Септември(Симитли) имаше още шансове за гол, които за съжаление не реализираха.

Второто полувреме започна отново с отмяна на гол на Септември за несъществуваща засада. В 65-тата минута Гущеров пропусна, но само след минута Борислав Хазуров отклони топката и Стойко Иванов вкара първият гол в срещата за 1:0. Бързи бяха и следващите два гола, които бяха отбелязани от Борислав Хазуров и Андон Гущеров. При 3:0, отборът на Септември (Симитли) успокои играта си, а старши треньорът Спас Стоименов вкара в игра на мястото на Борислав Хазуров,  Смаил Креболиев, на мястото на Анатоли Лулейски, Смилен Златанов и на Асен Топузов, Кирил Домозетски. С прекрасна победа и 3:0 завърши втората част на мача.

„Добър мач за нашия отбор. Много ситуации, които през първото полувреме не можахме да вкараме, през второто полувреме съм щастлив, че взехме контрол над играта и вкарахме 3 гола. Много съм доволен, много добра игра показаха момчетата ми, поздравявам ги. Продължаваме напред“ – коментира старши треньорът на домакините Спас Стоименов.

Състав на Септември (Симитли): Димитър Пангев, Здравко Карадачки,  Ивайло Иванов Николай Стоилков, Георги Пейчев, Йоан Петров, Стойко Иванов,Асен Топузов( Кирил Домозетски), Анатоли Лулейски(Смилен Златанов), Андон Гущеров, Борислав Хазуров (Смаил Креболиев)

The post Септември (Симитли) с класическа победа над Чепинец (Велинград) appeared first on Blagoevgrad.eu.

This post first appeared on Blagoevgrad.eu – Новини Благоевгр, please read the originial post: here