Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Септември (Симитли) победи с 4:2 юношеския състав на Славия

Септември (Симитли) успя да обърне много хладнокръвно резултатът и взе победа в контролата среща срещу Славия. В началото на първото полувреме на мача, Славия имаше превес в играта. Още в 10-тата и 20-тата минута домакините вкараха два гола във вратата на симитличани. След колективни грешки в защитата на Септември, за домакините бе много лесно да открият резултата.

Много бързо обаче футболистите на Антон Бачев, взеха играта в свои ръце и за няколко минути обърнаха резултата в своя полза. Головете бяха отбелязвани през 5 минути до края на първото полувреме резултата стана 4:2 за Септември. Точни бяха Гущеров в 25-тата минута, Хазуров в 30-тата, 35-тата Георгиев, а минути преди да приключи първата част победния гол бе отбелязан от Креболиев.

През втората част, резултатът остана непроменен и без много голови положения и пред двете врати в двубоя. В отбора на Септември бяха извършени много смени, което освежаваше играта на отбора. Йоан Петров и Анатоли Лулейски бяха единствените, които не влязоха в игра за симитличани, поради контузии. Последната контрола на Септември завърши с победното 4:2 с тенденции за такива резултати и в първенството.

„Въпреки добрия резултат не сме много доволни от играта на отбора. Продължаваме да допускаме груби грешки в защита, което не е добре за нас. Радващо е, че отборът реагира при 2:0 и обърна резултата в наша полза, но имаме много грешки за изчистване. Надявам се след като влезе в първенството от следващата седмица, да сме отстранили грешките и да взимаме максимуна точки от всеки мач“, коментира старши треньорът Антон Бачев след мача.

Стартов състав Септември (Симитли)- Димитър Пангев, Асен Топузов,Николай Стоилков, Георги Пейчев, Боби Сандев, Симеон Бояджиев, Кирил Георгиев,Кирил Домозетски, Андон Гущеров, Смаил Креболиев, Борислав Хазуров.

The post Септември (Симитли) победи с 4:2 юношеския състав на Славия appeared first on Blagoevgrad.eu.

This post first appeared on Blagoevgrad.eu – Новини Благоевгр, please read the originial post: here