Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Пирин победи Левски София с минималното 1:0

“Орлетата” зарадваха препълнен стадион “Христо Ботев”, след като победиха втория в класирането Левски София. Голът за Пирин дойде в 64-та минута, когато Станислав Костов направи добър пробив отдясно, навлезе в наказателното поле на Левски, след което с перфектен пас намери Аймен Суда, който отблизо вкара. Четири минути преди отбелязването на гола, Левски имаха своя шанс, но Адениджи стреля в страни от вратата.

През първото полувреме Даниел Младенов направи страхотен пропуск, когато в 21-ата минута, след като Сандберг и Яблонски сбъркаха, пет-шест метра стреля на сантиметри от дясната греда на Йоргачевич. Отново Младенов стреля, но Йоргачевич спаси в 28-ата минута. В 83-ата минута Иван Цветков се появи повторно в игра за Пирин и вдигна публиката на крака, а до края въпреки опитите си, Левски така и не успя да изравни. Пирин вече има 22 точки и заема 10 място в Първа професионална лига.

ПИРИН (4-3-3): Благой Макенджиев, Александър Башлиев, Румен Сандев, Стилиян Николов, Кристиян Кощрна, Тони Костадинов, Юлиян Попев, Орлин Старокин, Даниел Младенов, Таско Тасев, Аймед Суда

ЛЕВСКИ (3-5-2): Боян Йоргачевич, Симон Сандберг, Давид Яблонски, Веселин Минев, Сашо Александров, Франсис Нар, Роман Прохазка, Мехди Бурабия, Георги Костадинов, Антонио Аниете, Бабатунде Адениджи

The post Пирин победи Левски София с минималното 1:0 appeared first on Blagoevgrad.eu.

This post first appeared on Blagoevgrad.eu – Новини Благоевгр, please read the originial post: here