Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

El Camino: A Breaking Bad Movie, Jesse Pinkman fragmanı yayında!

Breaking Bad filminin Jesse Pinkman karakterine odaklanan yeni tanıtım fragmanı yayınlandı.

Netflix’in El Camino: A Breaking Bad Movie adlı yapımının çekimleri gizli bir şekilde tamamlandı. Bu süreçle ilgili ilk ipucunu Bob Odenkirk, “Bunun hakkında çok farklı şeyler duydum, ancak Breaking Bad‘in filmiyle ilgili heyecanlıyım. Onu görmek için sabırsızlanıyorum. İnanması çok zor ama hali hazırda filmi çektiler. Ne dediğimi anlıyor musun? Nasıl gizli tuttular? Ama tuttular. Filmi gizli tutarak inanılmaz bir iş yaptılar. ” diyerek vermişti. Yakın zamanda gösterilecek bu filmden yeni bir video daha paylaşıldı. Bu video aynı zamanda Grammy adaylığına da erişmiş olan Chloe x Halle’in Enchanted adlı şarkısını içeriyor. Fragmanda ise bir evde kamera karşısına geçirilen Jesse Pinkman’ı dizinin 5 sezonluk yolculuğundaki anılarını anımsarken izliyoruz.

İlginizi Çekebilir: Breaking Bad’in ilk fragmanı yayınlandı!

Breaking Bad filmi 11 Ekim 2019 tarihinde Netflix kütüphanesindeki yerini alacak

Aaron Paul‘un başrolünde yer aldığı El Camino: A Breaking Bad Movie adlı yapım kısa süre sonra Netflix kütüphanesinde olacak. Film, Breaking Bad’in final sahnesiyle tamamlanan kısımdan sonraki zamanda geçecek. İlk tanıtım fragmanında ise Skinny Pete’in sorgulanışına ve Jesse Pinkman’ın yerini söylemediğine tanıklık etmiştik. Bryan Cranston yani Walter White karakterini izleyeceğimizin kesin olmadığı filmin başrolünde Aaron Paul bulunacak. Ona eşlik filmde Krysten Ritter, Jonathan Banks, Jesse Plemons, Charles Baker, Matt Jones ve Robert Forster’ın eşlik edeceği söylenenler arasında yer alıyor. Filmin yönetmen ve yazarlığını ise Vince Gilligan üstleniyor.

El Camino: A Breaking Bad Movie adlı film 11 Ekim 2019 tarihinde Netflix platformu aracılığıyla izlenebilecek.

The post El Camino: A Breaking Bad Movie, Jesse Pinkman fragmanı yayında! appeared first on Sert Sesli - Müzik, Sinema, Oyun, Teknoloji.This post first appeared on Sert Sesli - Müzik, Sinema, Oyun, Teknoloji, please read the originial post: here

Share the post

El Camino: A Breaking Bad Movie, Jesse Pinkman fragmanı yayında!

×

Subscribe to Sert Sesli - Müzik, Sinema, Oyun, Teknoloji

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×