Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Mindhunter 2. sezon yayın tarihi nihayet belli oldu

Mindhunter 2. sezon yayın tarihi Nihayet Belli Oldu. Yeni sezon 16 Ağustos tarihinden itibaren Netflix ekranlarında yayınlanacak.

David Fincher‘ın hem yapımcılığını hem yönetmenliğini üstlendiği dizi kaldığı yerden devam ediyor. Bir süre önce Charlize Theron 2. sezonun Ağustos ayında yayınlanacağının müjdesini vermişti. Yeni sezonun kesin tarihini de David Fincher, katıldığı The Treatment adlı bir podcast programında verdi. Yeni sezonda yönetmenlik koltuklarında Andrew Dominik ve Carl Franklin oturacak. İlk sezonu 13 Ekim 2017 tarihinde yayınlanan dizinin drama türünde karşımıza çıkıyor. Konusu ise Mark Olshaker ve John E. Douglas yazarları tarafından kaleme alınan Mind Hunter: Inside FBI’s Elite Serial Crime Unit romanından uyarlanıyor.

Mindhunter 2. sezon ile olaylar karışıyor

Mindhunter 2. sezon ile olaylar karışıyor

Dizinin yeni sezonu 1979-1981 yılları arasında Atlanta’da işlenen çocuk cinayetlerine odaklanacak. Fincher yeni sezonda diziye Charles Manson ve Son of Sam lakabıyla bilinen David Berkowitz’in de katıldığını belirtiyor. Dizinin oyuncu kadrosunda ise yeniden Jonathan Groff, Holt McCallany, Anna Torv, Hannah Gross, Sonny Valicenti ve Cotter Smith gibi isimler bulunacak.

Ayrıca Fincher katıldığı bu podcast’te “Dominik’in kendisini arayıp ilk sezonu çok beğendiğini söylediğini söyledi. 2. sezonun yönetmenlerinden olmak istediğini belirten Fincher, başarılı yönetmenin ona mükemmel fikirleri anlattığını söylüyor. Dominik ile ilk buluşmasında yönetmenin kendisine “Bu dünyanın böylesine Amerikan görünmesini sağlayan ne? Burada bir şeyler dönüyor” dediğini ve kendisine yöneltilen bu soruyu Fincher, “Bu dizi narsisizmle ilgili, başkaları tarafından görülmeyi istemekle ilgili” diyerek cevapladığını söylüyor.

Mindhunter dizinin 2. sezonu 16 Ağustos 2019 tarihinde 10 bölüm olarak Netflix ekranlarında yayınlanacak.

The post Mindhunter 2. sezon yayın Tarihi Nihayet Belli oldu appeared first on Sert Sesli - Müzik, Sinema, Oyun, Teknoloji.This post first appeared on Sert Sesli - Müzik, Sinema, Oyun, Teknoloji, please read the originial post: here

Share the post

Mindhunter 2. sezon yayın tarihi nihayet belli oldu

×

Subscribe to Sert Sesli - Müzik, Sinema, Oyun, Teknoloji

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×